Ročník 2023

Tento ročník se bude konat v úterý 21. listopadu 2023.

Program bude probíhat ve všech třech velkých posluchárnách 3. lékařské fakulty. Tento rok se můžete těšit na vystoupení prezidenta České lékařské komory MUDr. Milana Kubka, proděkana 3. lékařské fakulty MUDr. Davida Marxe, Ph.D., a mnoha dalších přednášejících. Bude prostor pro diskuzi na témata věda a postgraduální vzdělávání, kariéra a mateřství, dětská paliativní péče nebo práce venkovského lékaře. Také budete mít možnost vyzpovídat lékaře, kteří pracují v různých státech (např. v USA, ve Velké Británii, v Německu nebo v Izraeli) a uslyšíte o možnostech uplatnění lékařů mimo klinickou praxi a při rozvoji nových technologií.

Stejně jako během minulého ročníku i letos bude dopoledne probíhat cyklus přednášek pro studenty bakalářských programů, ve kterém se budou moci obeznámit například s tím, co to znamená být sestra na psychiatrii nebo jak rozpoznat syndrom vyhoření.

Veletrhu se také zúčastní celkem 21 vystavovatelů z řad soukromých i státních nemocnic z celé České republiky a Rakouska. Hlavním vystavovatelem pro jubilejní 10. ročník TRIMED JOB 2023 je PRIVAMED.

Mapa vystavovatelů

Program

Medailonky