anouncement_2017

Program TRIMED JOB 2017

Ve středu 22. listopadu 2017 proběhl již 4. ročník veletrhu 3. lékařské fakulty TRIMED JOB 2017. Program tohoto ročníku byl určen nejen studentům a absolventům oboru Všeobecné lékařství, ale i oboru Všeobecná sestra.

Během veletrhu se představilo rekordních osmnáct vystavovatelů, kteří přijeli ze všech koutů republiky. Kromě stánků zdravotnických zařízení probíhaly po celý den ve dvou hlavních posluchárnách děkanátu 3. LF vzdělávací přednášky. Letošní ročník nebyl rekordní jen v počtu vystavovatelů, ale i přednášejících. Představilo se třináct přednášejících, a to jak lékaři v atestační přípravě v ČR i ze zahraničí, tak i slavná jména české medicíny. O atestačním vzdělávání promluvil místopředseda sdružení Mladí lékaři, MUDr. Martin Kočí. Hostem veletrhu byl i zástupce MZČR Mgr. Zbyněk Podhrázký. Samozřejmě nemohl chybět ani přednáškový program pro Všeobecné sestry, během něhož se představila prezidentka ČAS PhDr. Martina Šochmanová nebo držitel ocenění Sestra roku, Mgr. Jiří Čáp.

Ročník 2017 se dostal i do zdravotnických médií, o tom, jaký byl celý den a co vše návštěvníkům veletrh nabídnul, se dočtete i ve článku Medical Tribune.

Děkujeme za Vaši přízeň a těšíme se na další ročník veletrhu TRIMED JOB 2018. Pokud Vás zajímá více, nebo si nechcete další ročník nechat utéct, sledujte stránky veletrhu i na sociálních sítích.

Váš organizační tým