Za organizací celého veletrhu stojí studenti 3. lékařské fakulty UK po záštitou studentského spolku TRIMED (www.trimed.cz). Trimed je spolek studentů, který funguje již od roku 1996. Od té doby výrazně formuje společenské dění na fakultě prostřednictvím široké škály akcí od neformálních společenských víkendů v přírodě po velkolepé události jako jsou například Reprezentační ples nebo Studentská vědecká konference. Jejich počet se nyní pohybuje kolem dvaceti ročně. Veletrh probíhá již od prvního ročníku pod záštitou děkana naší fakulty, organizaci ovšem zastřešují pouze samotní studenti ve svém volném čase.

Organizační tým

Historie veletrhu sahá do roku 2014, kdy po více než ročních přípravách proběhl pod vedení tehdejšího hlavního organizátora, Jakuba Polácha, první ročník. Od té doby prošlo organizačním týmem již mnoho členů a celý veletrh se posunul o mnoho dále.

V současné době čítá organizační tým zhruba 10 členů, ale za samotným veletrhem stojí i nespočet dalších dobrovolníků, kteří pomáhají hlavně s chodem samotného dne konání veletrhu.

Marie StaráHlavní organizátorkaMarie je součástí organizačního týmu od roku 2017, kdy se ujala organizace vystavovatelské sekce. Rychle se stala nepostradatelnou součástí týmu a v roce 2019 vedení akce přebrala.
Nikol MravcováOrganizátorka sekce vystavovatelůNikol je členem organizačního týmu od roku 2018. Její prací je hladký průběh prezentace vystavovatelů během veletrhu, ale i neméně důležitá komunikace s vystavovateli před veletrhem.
Dominik KorenýOrganizátor sekce přednášejícíDominik přišel do organizačního týmu v roce 2017. Jeho úkolem je výběr přednášejících, kteří se zúčastní přednášek v posluchárnách. Stará se o komunikaci s přednášejícími před veletrhem, ale i v den veletrhu.
Valerie SobkováVedoucí sekce propagaceValerie je členem týmu od roku 2018, zajišťuje komunikaci s médii i návštěvníky. V roce 2019 se ujme i části organizace sekce přednášejících.
Kateřina Koudelková a Alexandra GvozdevaOrganizátorky zahraniční sekceKačka se Sašou se k organizačnímu týmu připojily v roce 2018 a rozšířily okruh přednášek i vystavovatelů o zahraniční sekci, která se těší velkému úspěchu.


Napsali o nás

S každým dalším ročníkem se veletrh posouvá dále, pomalu se dostáváme do povědomí veřejnosti i médií.

ročník 2018:

ročník 2017:

ročník 2016: