Hlavní partner:

IKEM
IKEM
S radostí Vám představujeme hlavního partnera Trimed JOB 2018! Jsme vděční, že nám svou podporu vyjádřilo jedno z nejuznávanějších zdravotnických zařízení v zemi a věříme, že spolupráce potěší i Vás, studenty a absolventy. Těšit se můžete na interaktivní program i nabídku stáží, praxí a pracovních míst.
Institut Klinické a Experimentální Medicíny Vám nabídne pohled do zákulisí největšího vědeckovýzkumného a klinického pracoviště s více než 46 lety praxe. Na čtyřech superspecializovaných pracovištích se o pacienty stará přes 310 lékařů a 600 sester, kteří ročně zajistí více než 60% veškerých orgánových transplantací v ČR a tisíce dalších operačních výkonů.
Webové stránky: www.ikem.cz

Český registr dárců krvetvorných buněk
český registr dárců krvetvorných orgánů
Český registr dárců krvetvorných buněk vznikl v roce 1991 v pražském Institutu klinické a experimentální medicíny (IKEM) a je zapojen do sítě více než 60 registrů po celém světě. Mezi hlavní činnosti registru patří nábor nových dárců, jejich evidence a vyhledávání vhodných dárců nebo štěpů pupečníkové krve pro české i zahraniční pacienty.
Ročně v ČR onemocní přibližně 100 pacientů některým typem leukémie a 1000 pacientů různými poruchami krvetvorby, které je možné léčit transplantací kostní dřeně. Ne všichni pacienti se transplantace dočkají – ať už z důvodu, že není nalezen vhodný dárce nebo není úspěšná předchozí léčba. Úspěšnost léčby pomocí transplantace krvetvorných buněk u dospělých pacientů je 60 – 80 %, u dětí 70 – 90 %.
Webové stránky: www.darujzivot.cz

Velcí vystavovatelé:

Fakultní nemocnice královské Vinohrady
AGEL, a.s.
Jihočeské nemocnice, a.s.
Karlovarská krajská nemocnice, a.s.
Oblastní nemocnice Kolín
Krajská nemocnice Liberec, a.s.
Krajská zdravotní, a.s.
MediClinic
Nemocnice Hořovice, a.s.
Nemocnice Jihlava, p.o.
Nemocnice Pardubického kraje, a.s.
Krajská nemocnice T. Bati, a.s.
Penta Hospitals CZ, s.r.o.
Zdravotnický holding Královéhradeckého kraje, a.s.
Klaudiánova nemocnice Mladá Boleslav
Nemocnice Rudolfa a Stefanie Benešov
Nemocnice Šumperk
Všeobecná fakultní nemocnice v Praze
Johnson & Johnson

Partneři soutěže:

grada

cadenza

infinite

Podrobnější informace budou postupně zveřejňovány na naši facebookové stránce.