Vše, co potřebujete vědět

O veletrhu

Letošní ročník se bude konat v úterý 21. listopadu 2023!

Vítejte na oficiálních stránkách Veletrhu práce 3. lékařské fakulty TRIMED JOB. Cílem akce je přiblížit studentům jejich možnosti během studia a pomoci absolventům v otázkách jejich následného pracovního uplatnění. TRIMED JOB 2023 se bude konat v úterý 21. listopadu 2023.

Program bude probíhat ve třech velkých posluchárnách v prostorách 3. lékařské fakulty. Pozvali jsme vystavovatele z celé České republiky a Německa. Tento rok se můžete těšit na vystoupení prezidenta České lékařské komory MUDr. Milana Kubka, proděkana 3. lékařské fakulty MUDr. Davida Marxe, Ph.D. a také na mnoho dalších přednášejících. Bude prostor pro diskuzi na téma věda a postgraduální vzdělávání, kariéra a mateřství, humanitární mise nebo role venkovského lékaře ve společnosti. Budete mít možnost vyzpovídat lékaře, kteří pracují v různých státech (např. USA, Velká Británie, Německo či Francie) a uslyšíte také možnosti uplatnění lékařů mimo klinickou praxi a při rozvoji nových technologií. 

Stejně jako během minulého ročníku, i letos bude dopoledne probíhat cyklus přednášek pro studenty bakalářských programů, ve kterém se budou moci studenti obeznámit s různými tématy uplatnění po konci studia, například co to znamená být sestra na psychiatrii nebo jak rozpoznat syndrom vyhoření.

Celý organizační tým Veletrhu TRIMED JOB 2023 se na Vás bude těšit.

video z veletrhu

TRIMED JOB 2017

VELETRH TRIMED JOB 2022

V číslech

23
Přednášejících
21
Vystavovatelů
1023
Oslovených studentů