Za organizací celého veletrhu stojí studenti 3. lékařské fakulty UK po záštitou studentského spolku TRIMED (www.trimed.cz). Trimed je spolek studentů, který funguje již od roku 1996. Od té doby výrazně formuje společenské dění na fakultě prostřednictvím široké škály akcí od neformálních společenských víkendů v přírodě po velkolepé události jako jsou například Reprezentační ples nebo Studentská vědecká konference. Jejich počet se nyní pohybuje kolem dvaceti ročně. Veletrh probíhá již od prvního ročníku pod záštitou děkana naší fakulty, organizaci ovšem zastřešují pouze samotní studenti ve svém volném čase.

Organizační tým

Historie veletrhu sahá do roku 2014, kdy po více než ročních přípravách proběhl pod vedení tehdejšího hlavního organizátora, Jakuba Polácha, první ročník. Od té doby prošlo organizačním týmem již mnoho členů a celý veletrh se posunul o mnoho dále.

V současné době čítá organizační tým zhruba 10 členů, ale za samotným veletrhem stojí i nespočet dalších dobrovolníků, kteří pomáhají hlavně s chodem samotného dne konání veletrhu.

Tomáš SychraHlavní organizátorTomáš se zabývá organizací veletrhu již od prvního ročníku (2014), kdy se hledali na poslední chvíli další pomocníci. Od té doby už ho organizace tohoto veletrhu nepustila. Několik let stál za organizací sekce přednášejících, v roce 2017 se ale ujal té nejdůležitější funkce.”
Marie Staráorganizátor sekce vystavovatelůMarie je součástí organizačního týmu od roku 2017, kdy se ujala organizace vystavovatelské sekce. Její prací je hladký průběh prezentace vystavovatelů během veletrhu, ale i neméně důležitá komunikace s vystavovateli před veletrhem.
Dominik Korenýorganizátor sekce přednášejícíDominik přišel do organizačního týmu v roce 2017. Jeho úkolem je výběr přednášejících, kteří se zúčastní přednášek v posluchárnách. Stará se o komunikaci s přednášejícími před veletrhem, ale i v den veletrhu.
Valerie Sobkovátisková mluvčí
Kateřina Koudelkováorganizátor zahraniční sekce
Adriána Šulíkováorganizátor bakalářské sekce

Napsali o nás

S každým dalším ročníkem se veletrh posouvá dále, pomalu se dostáváme do povědomí veřejnosti i médií.

ročník 2018:

  • Zdraví Euro: www
  • Jihočeská nemocnice: youtube

ročník 2017:

ročník 2016: